Rehabilitační odborný léčebný ústav poskytující navazující následnou léčebnou péči lůžkovou a zčásti i ambulantní.

rehabilitace, léčba, léčebna, procedury

Ubytovací služby

Hamzova léčebna poskytuje pro veřejnost ubytovací služby a to především pro návštěvy a doprovody pacientů naší léčebny. Ale také pro turisty a skupiny,   např. zájezdy či sportovní soustředění.

Ubytování nabízíme ve dvou objektech:

  • Ubytovna Vrátnice je umístěna v 1. patře správní budovy u hlavního vjezdu a má kapacitu 15 osob. Je přístupná pouze po schodišti.   
  • Ubytovna Helio, která se nachází v horní části areálu pod hradem Košumberk, má kapacitu 22 osob. Je přizpůsobena pro invalidy a vozíčkáře s vybudovaným bezbariérovým sociálním zařízením. V této ubytovně je také velká společenská místnost, která může sloužit jako jídelna pro ubytované skupiny.


Nabízíme především krátkodobé ubytování na víkendy až týden, ale po dohodě lze hosta ubytovat až měsíc či dva. Dle volných kapacit lze využít jednolůžkové až pětilůžkové pokoje se standardním vybavením - na pokoji TV, umyvadlo, sociální zařízení na chodbě. Obě ubytovny mají malou kuchyňku se standardním vybavením (mikrovlnná trouba, sporák nebo varná plotýnka, rychlovarná konvice).

Bližší informace denně od 8 - 17 h: 
tel.: 469 648 147, 469 648 385, 733 184 243
e-mail: infocentrum@hamzova-lecebna.cz nebo sarka.tererova@hamzova-lecebna.cz

C E N Í K ubytování ke stažení zde

K termínu ubytování je možné objednat stravu. Informace zde