Rehabilitační odborný léčebný ústav poskytující navazující následnou léčebnou péči lůžkovou a zčásti i ambulantní.

rehabilitace, léčba, léčebna, procedury

20 let s fotbalovou Amforou

 
Hamzova léčebna – to je moje srdeční záležitost.
Nejen, že od roku 1999 léčebnu podporuji společně s Amforou, ale sám jsem vyzkoušel úžasné ruce místních fyzioterapeutek, když mne zlobily nohy a nikde jinde mi nebyli schopni pomoci. 
Péči Hamzovy léčebny jsem doporučil jednak rodinným příslušníkům, jednak svým známým. Všichni byli spokojeni. Myslím, že léčebna nepotřebuje reklamu, protože si jí dělá svojí prací sama a velkou. Přesto doporučuji. Třeba se tam i někdy potkáme. Váš Petr Salava
   
 
 
Den ošetřovatelství 2019

Nestárnoucí legendy...
V pondělí 20.5.2019 připravila Hamzova léčebna v Luži Košumberku tradiční Den ošetřovatelství. Hlavním hostem byla nestárnoucí legenda zpěvák Josef Laufer, který zazpíval známé písničky a pobavil zábavnými historkami. Již tradičně k poslechu a tanci hrála skupina S.K.BAND (Mirek Čamaj a Michal Vevera), který diváky rozezpíval a po každé písničce sklidil velký potlesk. Moderátorem akce se skvělou atmosférou byl Petr Salava.

 
Den ošetřovatelství 2018
Optimista, hudba a skvělá nálada…
V pondělí 21.5.2018 připravila Hamzova léčebna v Luži Košumberku tradiční Den ošetřovatelství. Hlavním hostem byla skvělá zpěvačka Olga Lounová, která zazpívala své úspěšné hity, které znali všichni z rádií. 
Zářil ale i S.K.BAND (Mirek Čamaj a Michal Vevera), který diváky rozezpíval a po každé písničce sklidil velký potlesk. Moderátorem akce se skvělou atmosférou byl Petr Salava.

 

Den ošetřovatelství 2017
Kouzla, čáry, hudba a skvělá nálada…
V pondělí 22.5.2017 připravila Hamzova léčebna v Luži Košumberku tradiční Den ošetřovatelství. Hlavním hostem byl tentokrát bavič Richard Nedvěd, kterému úspěšně sekundoval  mikromagik Jan Komberec. Zářil ale i S.K.BAND (Mirek Čamaj a Michal Vevera), který poprvé diváky a především divačky i roztančil. Moderátorem akce se skvělou atmosférou byl Petr Salava. Foto: AS PRESS
   
 
Den ošetřovatelství 2016

Po zahájení Jaroslavy Zavoralové, nastoupila na jeviště skupina Rangers Band a okamžitě si získala celý sál. Další zpívající host Stanislav Hložek pak naservíroval svoje největší hity a došlo i na přídavek v podobě písničky Můj čas ze seriálu Sanitka. Večer, který moderoval Petr Salava končil potleskem vestoje. 


   
     
Den ošetřovatelství 2015    

Hamzova odborná léčebna v Luži - Košumberku připravila ve spolupráci s Agenturou Amfora na pondělí 11.5.2015 tradiční Den ošetřovatelství.

Po úvodu náměstkyně Jaroslavy Zavoralové zazpívala za doprovodu kytaristy Stanislava Chmelíka dáma s tajemně zastřeným hlasem - Jitka Vrbová. Jitka i zavzpomínala na dávné časy, kdy sama, jako pacient, prožila v Hamzově léčebně dlouhých 9 let…

Potom nastoupila skupina The Beatles Revival, která diváky skvěle rozjela pomocí nestárnoucích hitů „zlatých brouků“… Moderoval Petr Salava a zvučil Antonín König. www.amfora.cz

 
Den ošetřovatelství 2014

Hamzova odborná léčebna v Luži - Košumberku oslavila letošní Den ošetřovatelství 12.5.2014 tradičním koncertem pro personál léčebny, připraveným Agenturou Amfora.

Hlavní hvězdou byl tentokrát několikanásobný československý a slovenský Zlatý slavík Meky Žbirka, který rozezpíval nadšené diváky svými hity, jako jsou Biely kvet, Mám rád, Atlantida, Prvá a další. Potom převzal štafetu Rangers Band, který v léčebně vystoupil už podesáté. Ředitel léčebny MUDr. Václav Volejník dostal k 65. narozeninám speciální dárek, zazpíval si s kapelou sólo v písni Teče voda… Večer skončil uznalým potleskem vestoje. Scénáristou, režisérem a průvodcem programu byl Petr Salava. www.amfora.cz

     

Natáčení pořadu "Jak se to dělá"

Hamzova léčebna v Luži Košumberku se stala ve středu 10.7.2013 místem natáčením dalšího dílu licencovaného projektu BBC „Jak se to dělá“.

Hostiteli štábu TV V1 se stali zaměstnanci léčebny v čele s ředitelem Dr. Václavem Volejníkem CSc a Jaroslavou Zavoralovou. Průvodcem tohoto dílu byl Petr Salava a rozhovor do pořadu poskytnul i Lešek Semelka.