Rehabilitační odborný léčebný ústav poskytující navazující následnou léčebnou péči lůžkovou a zčásti i ambulantní.

rehabilitace, léčba, léčebna, procedury

Napsali nám

12. 1. 2021

Dobrý den,

chtěla bych poděkovat celému oddělení za péči o moji matku A. K. Po operaci krčku byla umístěna do LDN R. a po domluvě s HL byla přeložena na Vaše oddělení na rehabilitaci.

Díky Vašemu přístupu a způsobu rehabilitace se velmi zvedla kvalita jejího života. Přestože s omezením, bude určitým způsobem samostatná a schopná se o sebe v přiměřené míře postarat. 

Ještě jednou moc díky a v dnešní době přeji hlavně hodně zdraví.

Podpis dcery pacientky R. K.

9. prosince 2020

Vážený pane řediteli.
Nevyzpytatelný osud mne na více než měsíc přivedl do Hamzovy léčebny, kterou vedete. Dovolte mi, abych i touto cestou poděkoval za práci, přístup a obětavost Vám i Vašim spolupracovníkům.
Pochopitelně nikomu nepřeji podobnou zkušenost, které se mne dostalo, ale jsem upřímně rád, že jsem chvíle, kdy jsem se musel smířit s realitou a naučit se optimisticky dívat do budoucnosti, prožil právě ve Vašem zařízení.
Tajně doufám, že obdobných děkovných dopisů dostáváte mnoho, nicméně si se svým drobným poděkováním dovoluji rovněž přispět. Koneckonců chválení a děkování není nikdy dost, mimochodem další z mnoha pravd, která mi byla u Vás připomenuta.
Po celý svůj život jsem vždy pracoval s lidmi. Neskromně si proto myslím, že dokážu ocenit, s jak fantastickými lidmi pracujete. Během měsíčního pobytu jsem se potkal s velkou většinou klientů, kteří mi pomohli „otevřít oči“. Vůči sobě
a vůči lidem, kteří o nás pečovali. Bohužel jsem se potkal
i s těmi, za které se nelze než stydět a doufat, že neznechutí práci Vašim zaměstnancům.
Jako dočasný občan „podkošumberský“ Vás nechci dalšími slovy dále zdržovat. Budu rád, když při vhodné příležitosti pochválíte Vaše zaměstnance, a ty z pavilonu I zvlášť.
Přeji Vám hodně zdraví, štěstí, stejně jako pohodové vánoce
a zejména pak klidný rok 2021. 
Upřímný obdivovatel HL a jejich zaměstnanců
Dopis od pacienta P. P.
V Luži, 8. 12. 2020
 


17. října 2020

V Luži se léčím dlouhodobě, protože vím, že zde vždy naleznu fundovanou pomoc. Chtěla bych alespoň touto formou všem pracovníkům Hamzovy léčebny, obzvlášť pracovníkům pavilónu V, poděkovat za jejich obětavou práci. Jistě nejsem sama, kdo velice kladně hodnotí jejich úsilí.

Ještě jednou díky. Vždy se sem budu ráda vracet.

Dopis od pacientky paní V. P.

V Luži, 17. 10. 2020

 

22. září 2020

Vážený pane řediteli,

rád bych touto cestou poděkoval všem Vašim zaměstnancům z pavilónu D za nesmírně obětavou práci, profesionální a lidskou péči, kterou mi věnovali při mém pobytu ve Vaší léčebně. Čtyři měsíce strávené ve Vašem zařízení mne nejenom vrátily do života po fyzické stránce, ale také mi daly možnost poznat, jak může obětavost a lidský přístup pomoci po psychické stránce. Osobní přístup Vašich spolupracovníků spolu s odbornou péčí mi nesmírně pomohl při rekonvalescenci a já jsem se z léčebny vrátil nejenom v tak dobrém zdravotním stavu, který mi nyní opět umožňuje samostatný a plnohodnotný život, ale také jsem za dobu strávenou v léčebně nalezl nové přátele z řad pacientů a Vašich spolupracovníků. O kvalifikovanosti zaměstnanců léčebny nemůže být pochyb, ale bez jejich lidského přístupu, podpory a zájmu o každého pacienta, by moje léčba nemohla být tak úspěšná.

Odvážím si z Košumberku mnoho vzpomínek a děkuji touto cestou všem Vašim kolegům.

Dopis od pacienta pana K. K.

V Praze, 22. 09. 2020

 

5. září 2018
Vážený pane řediteli,
dovolte mě, abych vyjádřil své pocity z pobytu mého i manželky po návratu 30. 8. 2018 z léčebny domů. Děkuji Vaší cestou primáři pavilonu G za průběh mé rehabilitace, na kterém se podílela i MUDr. B. P. a bezprostředně i fyzioterapeutka D.P. DiS. a samozřejmě i sestry a další personál. Neplýtvám chválou, ale když jsem viděl pacienty, o které všichni pečují, vyjadřuji obdiv k jejich práci a  snaze jim pomoci. Poznal jsem, že jejich práce je velmi obtížná a těžká a že vyžaduje velikou míru trpělivosti a a pochopení. Je jistě i Vaší zásluhou, že prostředí a léčebna jako celek působí na pacienty pozitivně a není snad jediný strom či budova, u které bych se nezastavil. Nejen mě potěšily i koncerty Lukáše před pavilónem M. Skvělý nápad. .... Hamzova odborná léčebna je zařízení, za které se naše zdravotnictví určitě stydět nemusí.
S úctou a upřimným pozdravem     
J.O., Nové Město na Moravě
 

 

Dopis od pacientky z Pardubic zde

Dopis od paní B.V. zde

 

 
Jméno*:
Telefon*:
E-mail*:
Předmět:
Text*:
Soubor:
 
antispamová ochrana*: kod
* povinné položky
* vyplňte alespoň jednu z položek