rozšířené vyhledávání

Vždy jsem se setkala s pochopením, ochotou a vstřícností a profesionalitou.

Vždy jsem se setkala s pochopením, ochotou a vstřícností a profesionalitou.

Chci touto cestou všem poděkovat za profesionální a přitom milý a lidský přístup všech.

Vážený pane řediteli,

od poloviny prosince loňského roku jsem po šest týdnů byla v péči zaměstnanců pavilónu V  Vaší léčebny. Chci touto cestou všem poděkovat za profesionální a přitom milý a lidský přístup všech, a to zejména dr. Holečko, paní Kostelecké za rehabilitace i týmu fyzioterapeutek.

Vždy jsem se setkala s pochopením, ochotou a vstřícností a profesionalitou.

Pobyt v léčebně mi velmi pomohl ve zlepšení mého pohybového aparátu a tím i fyzického stavu. Léčebnu jsem opouštěla i psychicky odpočatá s chutí do dalších činností.

Ještě jednou děkuji všem za maximální a úspěšnou snahu pomoci mi odstranit nebo alespoň minimalizovat mé zdravotní potíže, které mě trápily již několik let. Všem Vám přeji především pevné zdraví a mnoho spokojených pacientů.

Dopis od pacienta: Mgr. L. K.

Datum vložení: 9. 3. 2022 12:45
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2026 13:52
Mohlo by Vás zajímat

nahoru