rozšířené vyhledávání

Kvalita poskytování péče byla jako vždy naprosto vynikající po všech stránkách

Kvalita poskytování péče byla jako vždy naprosto vynikající po všech stránkách

Jsem spokojena s pobytem na nejvyšší míru.

Vážený pane řediteli,

Nedávno jsem se vrátila z léčebného pobytu ve Vašem ústavu a považuji za svou radostnou povinnost Vám vyjádřit svůj obrovský dík i uznání. 

Kvalita poskytování péče byla jako vždy naprosto vynikající po všech stránkách. Jezdím k Vám opakovaně už dost hezkou řádku let. A teď už s pocitem, že jezdím mezi svá vnoučata a pravnoučata, kteří se strašně snaží babču přímo rozmazlovat.
Obdivuji Vaši pevnou ruku i organizační talent a rovněž i šťastnou ruku při výběru spolupracovníků. 

Pan primář MUDr P. Remeš z pavilonu G2, kam po celá léta jezdím, je toho jasným důkazem. Nebudu se déle rozepisovat. Jsem spokojena s pobytem na nejvyšší míru a doufám, že jestli tu budu ještě za rok, s potěšením zase přijedu.
 
Vám přeji ze srdce, pane řediteli, abyste co nejdéle kormidloval se stejným úspěchem.
 
S vděčností a úctou
    
V Praze 22. 7. 2024, PhDr S. N.
 
 

Datum vložení: 22. 7. 2024 12:57
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2026 13:32
Mohlo by Vás zajímat

nahoru