rozšířené vyhledávání

Jsem velice spokojená s péčí všech pracovníků

Jsem velice spokojená s péčí všech pracovníků 1

Všichni mě vycházejí velice vstříc, velice moc dobře o mě pečují a dávám všem pochvalu.

Dne 16.1.2024 jsem požádala ZSP o napsání poděkování od srdce (jezdila jsem po světě a neumím dobře psát, děkuji za pochopení).

Paní Berousková mi diktuje:
„Já jmenovaná A. B., léčím se na spinální rehabilitační jednotce. Pane řediteli, prosím Vás jsem velice spokojená s péčí všech pracovníků (od paní staniční, pana primáře, sester, ošetřovatelek, sanitářů, fyzioterapeutů a sociální). Všichni mě vycházejí velice vstříc, velice moc dobře o mě pečují a dávám všem pochvalu. Mockrát děkuji."

S pozdravem A.B.

Datum vložení: 16. 1. 2024 12:48
Datum poslední aktualizace: 27. 10. 2025 12:54
Mohlo by Vás zajímat

nahoru