rozšířené vyhledávání

Chtěli vyjádřit hluboký obdiv všem zaměstnancům na pavilonu A

Chtěli vyjádřit hluboký obdiv všem zaměstnancům na pavilonu A

Děkujeme všem sestrám, sanitářům, logopedům, lékařům, prostě všichni jsou tam na neskutečně vysoké profesionální a lidské úrovni.

Vážený pane řediteli,

dovolte mi touto formou poděkovat Vám a všem Vašim zaměstnancům za práci, kterou děláte. 

Včera ukončil svůj rehabilitační pobyt můj otec P.K., který trávil poslední 3 měsíce na pavilonu A po mozkové příhodě. Za celou naši rodinu bychom chtěli vyjádřit hluboký obdiv všem zaměstnancům na pavilonu A, kteří se o pacienty starají a poskytují jim neuvěřitelnou péči a podporu.

Děkujeme všem sestrám, sanitářům, logopedům, lékařům, prostě všichni jsou tam na neskutečně vysoké profesionální a lidské úrovni. Při každé naší návštěvě byla radost se s personálem potkat a ujistit se o jejich perfektním přístupu k pacientům.

Pokud bude možnost, určitě budeme usilovat a opakovanou možnost rehabilitačního pobytu ve Vašem zařízení. Super kladné reference na Vaši léčebnu jsou samozřejmostí.

Ještě jednou tedy děkuji za vše, za Vaši práci, která dává obrovský smysl a vrací lidi do normálního života. 

S úctou a pokorou,

M.K. s celou rodinou

Česká Třebová

Datum vložení: 4. 4. 2024 15:17
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2026 13:57
Mohlo by Vás zajímat

nahoru