rozšířené vyhledávání
Příjem poukazů na ambulantní rehabilitace je pozastaven do odvolání.

Chci vyjádřit poděkování všem zaměstnancům pavilonu G1

Chci vyjádřit poděkování všem zaměstnancům pavilonu G1

Velmi jsem vítal možnost bez omezení trénovat si ve volném čase mezi bradly

Dobrý den,

chci vyjádřit poděkování všem zaměstnancům pavilonu G1 Hamzovy odborné léčebny.
Také velkou spokojenost a poděkování kolektivu kuchyně, obzvláště polévky jsme si pochvalovali.

Byl jsem na rehabilitačním pobytu 5 týdnů, po celou dobu se veškerý personál choval velmi vstřícně k nám pacientům nejen na jednotlivých procedurách, ale také při osobní komunikaci. My starší lidé již máme mimo léčené partie i mnohé jiné problémy či potíže a tak to s námi není vždy lehké.

Velmi jsem vítal možnost bez omezení trénovat si ve volném čase mezi bradly ve vestibulu a dále ve spojovací chodbě s pavilonem D. Zde jsem se při minulém pobytu po vysoké amputaci naučil po krátké době chodit na provizorní protéze.

Přeji všem hezké jarní dny a dobré zdraví.

B.P.
 

Datum vložení: 12. 3. 2026 12:53
Datum poslední aktualizace: 4. 6. 2026 12:55
Mohlo by Vás zajímat

nahoru