Rehabilitační odborný léčebný ústav poskytující navazující následnou léčebnou péči lůžkovou a zčásti i ambulantní.

rehabilitace, léčba, léčebna, procedury

Hamzův rok 2018

Při příležitosti 150. výročí narození prof. Dr. Františka Hamzy připravujeme k této významné události mnoho zajímavých akcí.

21. února - Emise známek České pošty s portrétem prof. Dr. Hamzy ... více zde

7. března  - Výroční den narození prof. Dr. Františka Hamzy a vydání známkového sešitku Hamzovy léčebny a města Luže ... více zde 

17. dubna - 13. jarní otevírání Hamzova parku a arboreta ... více zde 

24. dubna - III. košumberský den - celorepubliková odborná zdravotnická konference ... více zde

25. dubna - Slavnostní setkání k příležitosti 150.výročí narzení prof. Dr. Hamzy ... více zde


 

Informace o možnosti  nákupu známkového sešitku Hamzovy léčebny

Od 12. 3. 2018 lze v Informačním centru Hamzovy léčebny zakoupit nově vydaný známkový sešitek s osmi námětovými známkami a další produkty. Námětem známek ve známkovém sešitku jsou osobnosti a významná místa vázaná k léčebně a městu Luže. Sešitek obsahuje známku s prof. Dr. Františkem Hamzou, ale také na známku plk. Josefa Koukala, elitního stíhacího pilota 310. československé stíhací perutě RAF, Václava Větvičku dendrologa a odborného garanta Hamzova parku a arboreta, Poutní kostel Panny Marie, Pomocnice křesťanů, hrad Košumberk a další známé pohledy na Hamzovu léčebnu a město Luže.

Ceny uvedené u produktů jsou platné při osobním odběru, v případě nákupu na dobírku účtujeme poštovné, balné a doběrečné ve výši 130 Kč (vč. 21% DPH). Produkty budou zabaleny v pevné kartonové obálce.

V případě zájmu o nákup na dobírku zasílejte závazné objednávky na e-mailovou adresu info@hamzova-lecebna.cz. Zásilky budou postupně vyřizovány.

Nabídka produktů zde.